Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OSSIAN ELGSTRÖM. Teckning, signerad och daterad 42.
52028. OSSIAN ELGSTRÖM. Teckning, signerad och daterad 42.
30 x 23 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 23 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
928