GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

520170. GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing. Två ljuspunkter. Höjd ca 158 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Skärm med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 210