SKÅLAR, på fot, 2 st, glas, 1900-tal.

520169. SKÅLAR, på fot, 2 st, glas, 1900-tal.

Höjd ca 18,5 - 21,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 - 21,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 309