BORDSFOTOGENLAMPA, med kosmosbrännare, tidigt 1900-tal.

520119. BORDSFOTOGENLAMPA, med kosmosbrännare, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 45 cm.

Slitage, brännarrör saknas, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Antal besök: 495