LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, märkta JB 1819.

520068. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, märkta JB 1819.

Höjd ca 24 cm.

Slitage och bucklor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Slitage och bucklor, märken.

Antal besök: 804