GUNNAR LARSON. "Höstlandskap". Färglitografi. Signerad och numrerad 77/85.

52003. GUNNAR LARSON. "Höstlandskap". Färglitografi. Signerad och numrerad 77/85.

42 x 59 cm. Konstnären är make till keramikern Lisa Larson.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 174