Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Silver
MOCCASKEDAR, 12 st, silver, "Svenska floran" GEWE 1960-tal. Vikt 109 gram.
52001. MOCCASKEDAR, 12 st, silver, "Svenska floran" GEWE 1960-tal. Vikt 109 gram.
Längd ca 10 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 10 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
10 083