MOCCASKEDAR, 12 st, silver, "Svenska floran" GEWE 1960-tal. Vikt 109 gram.

52001. MOCCASKEDAR, 12 st, silver, "Svenska floran" GEWE 1960-tal. Vikt 109 gram.

Längd ca 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 10 689