BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

52000. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Tre lådor med beslag i gulmetall. Stenskiva. Höjd 80 cm, bredd 48 cm, längd 96 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 784