STEIFF, Molly Panda 0326/32 samt Xorry Fox 1544/35, 1900-talets andra hälft.

519911. STEIFF, Molly Panda 0326/32 samt Xorry Fox 1544/35, 1900-talets andra hälft.

Knapp i öra samt etiketter.
Panda längd ca 27 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knapp i öra samt etiketter.
Panda längd ca 27 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 893