JOHN HEDAEUS. Kustbild, akvarell, signerad och daterad 55.

519896. JOHN HEDAEUS. Kustbild, akvarell, signerad och daterad 55.

39 x 25 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 25 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 089