EINAR NORELIUS. 2 st, "Den förtrollade grodan" och "Jätten", etsningar, signerade.

519833. EINAR NORELIUS. 2 st, "Den förtrollade grodan" och "Jätten", etsningar, signerade.

Bildyta ca 24,5 x 19,5 / 19,5 x 24,5 cm.

Ej examinerade ur ram. Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 042