RA Auktionsverket Norrköping
Möbler
Skåp & Hyllor
HÄNGSKÅP, 2 BORSTAR, mässing och glas, tidigt 1900-tal.
519794. HÄNGSKÅP, 2 BORSTAR, mässing och glas, tidigt 1900-tal.
68 x 36,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
68 x 36,5 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
273