TAKLAMPA, teak/glas, 1950/60-tal.

519787. TAKLAMPA, teak/glas, 1950/60-tal.

Tre ljuspunkter. Stomme av teak, kupor av glas. Vikbar, går att ha som rak och vinklad taklampa. Längd 30 respektive 57 cm, höjd variabel.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 654