CHAMPAGNEKYLARE i glas, Boda, omkring 1900-talets mitt.

519722. CHAMPAGNEKYLARE i glas, Boda, omkring 1900-talets mitt.

Frostat klarglas.
Höjd 17,5 cm, diameter 17 cm.
Omärkt.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frostat klarglas.
Höjd 17,5 cm, diameter 17 cm.
Omärkt.

Bruksskick.

Antal besök: 929