BARBIE 2 st, Mattel Inc, 1960-tal samt KLÄDER, delvis märkt Mattel Inc.

519690. BARBIE 2 st, Mattel Inc, 1960-tal samt KLÄDER, delvis märkt Mattel Inc.

Bubblecut, märkta "Midge T.M. ©1962 Barbie® ©1958 by Mattel, Inc. Patented", längd ca 29 cm.
Kläder delvis märkta Mattel Inc, bland annat en gul klänning med spets. Brudklänning omärkt.
Medföljer en hemmatillverkad garderob, bemålad i gult.

Missfärgningar. Slitage. Märken.
Kläder med enstaka fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 836