FÅTÖLJ samt PALL, "Ingrid", Bruno Mathsson, 1900-talets mitt.

519667. FÅTÖLJ samt PALL, "Ingrid", Bruno Mathsson, 1900-talets mitt.

Fåtölj, rygghöjd 78 cm

Pall, höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj, rygghöjd 78 cm

Pall, höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 482