PRAKTURNA, Royal Dux, 1900-tal.

519635. PRAKTURNA, Royal Dux, 1900-tal.

Blåvit dekor med blommor.
Etikettmärkt.
Höjd 62 cm.
Bredd 31 cm.
Numer 5016.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåvit dekor med blommor.
Etikettmärkt.
Höjd 62 cm.
Bredd 31 cm.
Numer 5016.

Bruksslitage.

Antal besök: 649