BORD, ek, chippendalestil, 1900-talets första hälft.

519628. BORD, ek, chippendalestil, 1900-talets första hälft.

Längd 155, bredd 84, höjd 73 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 292