STOLAR, ett par, Leksand-modell, 1800/1900-tal.

519552. STOLAR, ett par, Leksand-modell, 1800/1900-tal.

Bemålade, ribbor i rygg, lös stoppad sits, kopplade ben.

Bruksslitage. Klädsel med fläckar-.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417