SEKRETÄR, så kallad dragkista, Karl Johan, 1800-talets mitt.

519535. SEKRETÄR, så kallad dragkista, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Längd ca. 122, bredd 53, höjd 140 cm.

Slitage, blekt, sprickor, list med lagning, repor, smärre maskstunnget. Knoppar med skador och saknas. Ett läs löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 525