HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

519525. HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Höjd 155, bredd 80, djup 50,5 cm.

Smärre repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 518