SOFFBORD, Jason, Danmark, 1960-tal.

519511. SOFFBORD, Jason, Danmark, 1960-tal.

Längd 79, bredd 79, höjd 50 cm.

Slitage, repor och smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 501