FICKUR, 11 st, manuella, cylinder och ankargång, boetter mestadels av silver.

519506. FICKUR, 11 st, manuella, cylinder och ankargång, boetter mestadels av silver.

Yttre diameter ca 3,5 - 5 cm.
En boett gulddoublé.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 3,5 - 5 cm.
En boett gulddoublé.

Antal besök: 630