STOLAR, 4 st, 1960-tal.

STOLAR, 4 st, 1960-tal.
519476. STOLAR, 4 st, 1960-tal.

Rygghöjd ca 75 cm
Ryggbredd ca 48 cm
Sitthöjd ca 45 cm
Sittbredd ca 43 cm
Sittdjup ca 42 cm.

Lätt slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 75 cm
Ryggbredd ca 48 cm
Sitthöjd ca 45 cm
Sittbredd ca 43 cm
Sittdjup ca 42 cm.

Lätt slitage, märken.

Antal besök: 357