SOFFA, "Mexico", Arne Norell, 1900-talets senare del.

519471. SOFFA, "Mexico", Arne Norell, 1900-talets senare del.

Längd 162 cm
Bredd ca 90 cm
Rygghöjd 72 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 162 cm
Bredd ca 90 cm
Rygghöjd 72 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 1 609