SERVETTER, linnedamast, 12 + 5 st, 1900-tal.

519418. SERVETTER, linnedamast, 12 + 5 st, 1900-tal.

12 st, 60 x 60 cm.
5 st, 50 x 50 cm.

Mönster med näckrosor.
Broderade med monogram EE.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st, 60 x 60 cm.
5 st, 50 x 50 cm.

Mönster med näckrosor.
Broderade med monogram EE.

Bruksslitage.

Antal besök: 421