ÅKE PETTERSON-NÅW. "Höstdag Öland", olja på pannå, signerad.

519396. ÅKE PETTERSON-NÅW. "Höstdag Öland", olja på pannå, signerad.

ca 33 x 29 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 33 x 29 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts.

Antal besök: 817