FOLKE GULLBY(1912-1982). "D. Drummond på Slefringe", etsning, 1968, signerad och numrerad 110/115.

519386. FOLKE GULLBY(1912-1982). "D. Drummond på Slefringe", etsning, 1968, signerad och numrerad 110/115.

250x170 mm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

250x170 mm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 474