FÅTÖLJ samt PALL, "Junker", Bror Boije, DUX, 1900-talets mitt.

519385. FÅTÖLJ samt PALL, "Junker", Bror Boije, DUX, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 83 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 83 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 6 737