KARL ERIK HÖGLUND. Färglitografi, signerad HC.

519290. KARL ERIK HÖGLUND. Färglitografi, signerad HC.

Bildyta 42 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 42 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 430