KAFFESERVIS, 28 delar, "Blå Blom", Gustavsberg.

519280. KAFFESERVIS, 28 delar, "Blå Blom", Gustavsberg.

8 koppar med fat, koppens höjd 7cm
Kanna, höjd 21 cm, inklusive lock.

Bruksslitage.
Kanna med missfärgningar, nagg.
1 kopp med nagg och spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
1 kopp med nagg och spricka.

Antal besök: 613