MATSALSGRUPP, 7 delar, Carl Larssonstil, 1900-tal.

519271. MATSALSGRUPP, 7 delar, Carl Larssonstil, 1900-tal.

Bestående av bord samt 6 st stolar + 2 inläggsskivor.
Bordets diameter 110 cm, + inläggsskiva bredd 48 cm.
Rygghöjd stolar 85 cm.

Bruksslitage, repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd stolar 85 cm.

Antal besök: 817