SPANSK KOLONIAL SKOLA 1700-TAL. Olja på kopparplåt. Madonnan och Jesusbarnet.

519254. SPANSK KOLONIAL SKOLA 1700-TAL. Olja på kopparplåt. Madonnan och Jesusbarnet.

20 x 16 cm.

Oramad, spikhål. Färgbortfall, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 16 cm.

Antal besök: 701