TALLRIKAR, porslin, 10-gruppen, Schönwald/Ten Swedish Designers, Stockholm.

519208. TALLRIKAR, porslin, 10-gruppen, Schönwald/Ten Swedish Designers, Stockholm.

Svartvit dekor.
1 st, stämplade Schönwald, diameter 25,5 cm.
3 st, stämplade märk med CM på baksidan, diameter 25,5 cm.
4 st mellanlägg från 10-gruppen.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartvit dekor.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 4 694