SKRIVBORD, sent 1800-tal.

SKRIVBORD, sent 1800-tal.
519194. SKRIVBORD, sent 1800-tal.

Längd 111, bredd 62, höjd 76 cm. Njurformat skrivbord med tre lådor i front, stämpelsignerad C H Benckert.

Ytslitage, ställvis grovt. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 886