PELLE LINDE. olja på pannå, signerad och otydligt daterad.

519148. PELLE LINDE. olja på pannå, signerad och otydligt daterad.

Fjällandskap. Ca 52 x 38 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjällandskap. Ca 52 x 38 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 2 429