ADVENTSLJUSSTAKE, stringmodell, Philips, Typ 5912T. 1900-talets andra hälft.

519142. ADVENTSLJUSSTAKE, stringmodell, Philips, Typ 5912T. 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing, längd 49, höjd 27 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Kartong med skador.

Antal besök: 3 541