VÄGGLYSTRAR 1 par, Oscarianska, förgylld mässing, 1800-tal.

51910. VÄGGLYSTRAR 1 par, Oscarianska, förgylld mässing, 1800-tal.

Djup från vägg och ut ca 42 cm.

Senare elektrifierad. Slitage. Enstaka prismor saknas, prismor lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 096