MUFFINER, DOSA och KORG, 3 delar silver, bl.a. Birmingham, England, 18/1900-tal. Vikt 183 gram.

519096. MUFFINER, DOSA och KORG, 3 delar silver, bl.a. Birmingham, England, 18/1900-tal. Vikt 183 gram.

Stämpelmärkta. Muffiner, höjd 16,3 cm. Dosa, 4,6 x 4,6 cm. Korg, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 962