CIGARR/CIGARETTETUIER, 3 st, silver. Svenska och utländska stämplar 1900-tal. Vikt ca 420 gram.

519084. CIGARR/CIGARETTETUIER, 3 st, silver. Svenska och utländska stämplar 1900-tal. Vikt ca 420 gram.

9x7,10x8, 12,5x8,5 cm.

Bruksslitage. Med monogramgravyr samt emaljbricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

9x7,10x8, 12,5x8,5 cm.

Antal besök: 805