URNA, porslin, Kina, 1900-tal.

51907. URNA, porslin, Kina, 1900-tal.

Kvadratisk form. Dekor av figurer och tecken i underglasyrblått. Höjd 43 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 139