SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT samt KAFFEKANNA, silver och nysilver, 1900-tal.

518997. SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT samt KAFFEKANNA, silver och nysilver, 1900-tal.

Sockerskål, gräddkanna, fat, silver, total vikt tillsammans ca 393 gram
Kaffekanna, nysilver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, nysilver.

Bruksslitage.

Antal besök: 588