DOSA, silver. filigran, 1900-tal, vikt ca 88 gram.

518972. DOSA, silver. filigran, 1900-tal, vikt ca 88 gram.

Höjd 7 cm. Diameter 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm. Diameter 7 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 950