GEORG PAULI. Sydländsk stadsvy. Olja på pannå, signerad a tergo.

518954. GEORG PAULI. Sydländsk stadsvy. Olja på pannå, signerad a tergo.

33 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 30 cm.

Antal besök: 621