TAKLAMPA, plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kostalampan, 1970-tal.

518929. TAKLAMPA, plåt, "Hinken", Per Sundstedt, Kostalampan, 1970-tal.

Vitlackerad plåt med silverfärgade ränder och kromad upphängning. Diameter 43 cm, höjd 40 cm, exklusive kabel.

Bruksslitage, smärre buckla på en sida. Tryckknapp för uplight saknas på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 071