BYRÅ, Swedish Grace, beslagen märkta bröderna Miller, 1920/30-tal.

518894. BYRÅ, Swedish Grace, beslagen märkta bröderna Miller, 1920/30-tal.

Valnöt, bonad björk m.fl träslag.
Höjd 71, bredd 83, 41 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten, Lammhult.

Smärre bruksslitage, mindre repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71, bredd 83, 41 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 112