FÅTÖLJER OCH BORD, brunbetsad rotting, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

518833. FÅTÖLJER OCH BORD, brunbetsad rotting, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

4 fåtöljer, snurrbara, rygghöjd 77 cm
Bord, höjd 77 cm, diameter 122 cm.

Bruksslitage
Större vattenfläckar på bordets ovansida
Mindre fläckar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Mindre fläckar på klädsel.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 393