SKÅL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

518820. SKÅL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Blåtonad harpälsglasyr. Höjd ca 9 cm.

Ytslitage. Några mindra repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 292