NATTLJUSSTAKAR, 2 st. mässing bla. Skultuna, 1900-talets början.

518793. NATTLJUSSTAKAR, 2 st. mässing bla. Skultuna, 1900-talets början.

Förnicklad mässing med tändstickshållare märkt Skultuna NO. 120, höjd 10,5 cm samt förgylld mässing med handtag i form av en drake, höjd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 689